Подяка відділенню інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії

З кожним роком ми все більше спостерігаємо як українці, не чекаючи на манну небесну, розуміють, що все лише в їхніх руках💪 Вони, не чекаючи когось, не звертаючи на усі труднощі, сворюють країну, в якій хочеться жити✨ Вони створюють гарні умови у себе на роботі, будують прекрасні бізнеси, сфери доставки, відпочинку, інтернет-торгівлі, будівництво, банкінг, АЗС і цей список можна довго перелічувати.
Нам, як фонду, котрий допомагає в, здавалося б, безнадійних ситуаціях, надзвичайно приємно сьогодні писати про людей, котрі будують нашу вітчизняну медицину🏥 Відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії – це саме про тих людей, котрі створюють майбутнє, котрі створюють просто прекрасні умови для наших громадян. Котрі, жертвуючи своїм часом, здоров’ям, дбають, щоб мешканці мали гідні умови медичного обслуговування🙏
Лунає телефонний дзвінок і чуєш: «Ми зі своїм відділенням збирали гроші на БЛАГОДІЙНІСТЬ і хочемо пожертвувати на підопічних вашого фонду». Це ж наскільки приємно🤗 Так, у нас Слава Богу є багато благодійників, котрі допомагають потребуючим. Та чи не вперше нам довелось спіткнутись з ситуацією, коли лікарі, відкладаючи по крупинках, віддають кошти на добру справу.І це – неймовірний прорив. Це неймовірний приклад!
Нам влаштували дуже теплий прийом, прекрасний згуртований молодий колектив🤗, з добрим та чуйним заввідділенням, поговорили про всі труднощі та нюанси роботи. У відділенні проводиться лікування хворих з гострим інфарктом міокарда в режимі 24/7❤️ Ви не уявляєте яких титанічних зусиль було докладено, щоб це відділення у нас запрацювало💪 І не просто запрацювало, ми побачили справжній європейський рівень як побуту, так і обслуговування.
Величезний вам уклін за вашу неоціненну працю🙏 Такі ініціативи кожного разу наближають нас до цивілізації і до світових стандартів. Адже життя людини – понад усе. Ви неймовірні. І саме з такими завзятими людьми ми знаємо, що в нашої країни – велике майбутнє!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Маєте пропозицію - зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами

Діяльність тепер